STALOWE OBIEKTY MOSTOWE O ROZPIĘTOŚCI PRZĘSŁA DO 50 M


Nowatorska konstrukcja zespolona przęseł nowego wiaduktu w ciągu DK nr 22 nad linią PKP koło Elbląga
W tegorocznych zawodach, rozgrywanych o puchar Prezesa PKD, uczestniczyło 12 drużyn reprezentujących jednostki administracji drogowej, firmy projektowe i budowlane branży drogowej. Firma Europrojekt Gdańsk S.A. zajęła 3 miejsce!


Studenci Koła Naukowego KOMBO po raz kolejny zorganizowali Ogólnopolski Konkurs Konstruktorski pt.„WyKOMBinuj mOst 2015” oraz seminarium naukowe o tematyce mostowo – mechanicznej.


"Tunnels & Tunnelling" o projektcie tunelu pod Martwą Wisłą w Gdańsku.


Mistrzem Polski Drogowców 2014 w siatkówce została drużyna Europrojektu Gdańsk, która 8 listopada w finale turnieju o puchar prezesa PKD pokonała Transprojekt Gdański.


W dniach 6-7 września 2014 roku w Hotelu Orle w Gdańsku Sobieszewie odbyła się uroczysta gala z okazji 15 lecia istnienia naszej firmy.


W dniu 24.01.2013r. odbyło się Sympozjum „Budowa tunelu drogowego pod Martwą Wisłą”. Konferencja odbyła się w Gdańsku w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym Amber Expo..


Inżynieria i budownictwo NR 2/2014. Doświadczenia z relizacji budowlanych konstrukcji tymczasowych i pomocniczych.EUROPROJEKT GDAŃSK S.A.
Projekt i wykonanie ASW