KARIERA

Obecnie rekrutujemy na stanowiska:

Asystent projektanta

profile

Asystent Projektanta w dziale drogowym nr.3
Oferujemy:
– pracę w stabilnej firmie z dużym doświadczeniem zawodowym,
– udział w dużych projektach, m.in. projekty dróg ekspresowych,
– możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturach firmy,
– współpracę w zespole z doświadczą kadrą inżynierską,
– pracę kontraktową w pełnym wymiarze
Wobec kandydatów oczekujemy:
– wykształcenia technicznego – budownictwo o kierunku drogowym (może być ostatni rok nauczania),
– umiejętności posługiwania się programami AutoCad, Civil 3D
– znajomości obsługi programów typu Office (m.in. Word, Excel),
– znajomości przepisów Prawo Budowlane i innych związanych z projektowaniem dróg publicznych,
– umiejętności pracy w zespole,
– odpowiedzialności, solidności, dokładności i terminowości w odniesieniu do powierzanych zadań.
Dodatkowe atuty:
– posiadanie prawa jazdy kat. B,
Życiorys (CV) wraz z listem motywacyjnym można przesłać także bezpośrednio na r.klein@europrojekt.pl

skills

Asystent Projektanta

profile

Asystent Projektanta w dziale mostowym.

Oferujemy:
– Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
– Możliwość zdobywania doświadczeń w realizacji ambitnych projektów inżynierskich
– Ciekawą pracę w dynamicznej i innowacyjnej organizacji
– Współpracę z doświadczoną kadrą inżynierską
– Ciągłe podnoszenie kwalifikacji zawodowych, szkolenia – m.in. z programów komputerowych
– Możliwość wdrażania własnych pomysłów, dużą samodzielność w działaniu
– Elastyczna organizacja czasu pracy
– Pracę w pełnym wymiarze

Zadania:
– Opracowywanie projektów konstrukcyjnych obiektów inżynierskich (mosty, tunele, stacje metra) i kubaturowych
– Wykonywanie opracowań i koncepcji projektowych, projektów budowlanych i wykonawczych, optymalizacja rozwiązań projektowych
– Udział w realizacji dużych projektów inżynierskich na terenie kraju i za granicą (rynek niemiecki)
– Praca w programach komputerowych: AutoCAD / SofiCAD, środowisko BIM (m.in. Revit), pakiet Microsoft Office

Wymagania:
– Doskonała organizacja pracy w tym odpowiedzialność, dokładność, rzetelność
– Znajomość programów inżynierskich (możliwość kompleksowego przyuczenia)
– Wykształcenie techniczne kierunkowe
– Umiejętność pracy w zespole
– Znajomość języka angielskiego (bądź niemieckiego) na poziomie komunikatywnym będzie atutem

Życiorys (CV) prosimy przesłać bezpośrednio na adres europrojekt@europrojekt.pl, w tytule wiadomości dopisek „grupa m6”

skills

Skąd wiesz o firmie Europrojekt

Wpisz tutaj realizowane projekty i Twoją rolę w nich, preferencje co do miejsca pracy, pracy zdalnej, pory kontaktu od rekrutera itp.

Wymagane, MAX. 8 MB

DOC, DOCX, PDF

W trosce o przetwarzane przez nas dane osobowe wdrożyliśmy wymagania ogólnego rozporządzenia ochrony danych osobowych (RODO) – prosimy o zapoznanie się z naszą polityką prywatności. Więcej informacji